Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken
Foto: Jelke Jongsma

Werk aan brug Zijlsterrijd in N358 in volle gang

ma 11 maart 2024, 15:30 regionaal

KOLLUM - Sinds vorige week is het voor het autoverkeer niet mogelijk om over de N358 bij Kollum te rijden. Er wordt namelijk hard gewerkt aan de brug Zijlsterrijd bij Kollumer Aldsyl.

Sinds 4 maart is de brug gestremd omdat het gehele brugdek eruit is gehaald. Al het verkeer wordt door Kollum omgeleid, inclusief fietsers en voetgangers. De provincie Fryslân verwacht dat de weg vanaf 25 maart weer toegankelijk is voor het (vaar)verkeer

Tijdens de werkzaamheden wordt het (beweegbare) stalen wegdek van de brug vervangen. Ook wordt de brugbesturing en het asfalt op en voor de brug vervangen. Verder worden de afsluitbomen verplaatst en de leuningen gerenoveerd. Tenslotte krijgt de brug een grondige schoonmaakbeurt.

FOTONIEUWS
fotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuws

 

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn

Meer nieuws