Chaos op de A7 door ongevallen
LUXWOUDE -
Vrijdagavond omstreeks half acht kregen de hulpdiensten een melding van een ongeval met meerdere voertuigen op de A7 tussen Heerenveen en Tjalleberd. Bij dit ongeval waren vijf voertuigen betrokken. Brandweer Heerenveen, vier ambulances en politie kwamen met spoed ter plaatse. Een aantal personen zijn voor controle overgebracht naar het ziekenhuis.
Vrijwel gelijktijdig vond er een aanrijding tussen drie voertuigen plaats op de A7, ditmaal ter hoogte van Luxwoude. Ook daar kwamen de hulpdiensten ter plaatse. Ook op deze locatie moesten enkele voertuigen worden geborgen.
Rond half negen botsten er een aantal voertuigen op de A7 ter hoogte van Tjalleberd en dan vanuit de rijrichting van Drachten naar Heerenveen. Brandweer Heerenveen en Gorredijk werden hiervoor opgeroepen. Hier botsten een drietal auto's op elkaar. Onbekend is of hier ook gewonden vielen. Ten tijde van de hulpverlening botsten bij de afzetting diverse auto's op elkaar. In totaal werden een vijftal auto's geborgen bij deze aanrijding.
De A7 is in beide richtingen gestremd geweest.
Regionaal nieuws

4 inbraken
14 inbraken
19.16 - nieuws | Massale politie-controles in D...
18.50 - nieuws | Drietal opgepakt voor opruiing...
16.23 - nieuws | Noodverordening in de gemeente...
15.46 - nieuws | 'Gemeentehuis in Kollum mag ni...







Buschauffeur Lijn19 rijdt ruiten uit bus

Dode bij eenzijdig ongeval op N358

File op A7 na kop-staartbotsing

Jager opgepakt om roofvogelvergiftiging

Drachten ontslaat gemeentesecretaris Bos
Volgende week start sloop Meckamabrug
Auto's in botsing op de Zomerweg bij Burgum

Steekpartij in flat Nachtegaalstraat: 2 jaar
Politie plaatst peilbaken op scootmobiel

Of speel iets anders op WâldNet Games.