Automobiliste botst tegen vuilniswagen door bevroren ruiten
Publicatie: dinsdag 7 februari
Domme hork, anderen in gevaar brengen omdat je te lui bent om je ramen even goed schoon te maken. Als je een vuilnisauto al niet ziet, wat was er dan wel niet gebeurd met een fietser?
Mag er niet om lachen, maar doe het wel..
Dikke domme eigen schuld..
Dat is eltse kear nei in nachtfroast wer itselde, minsken die tinke dat se troch gatsje as in itersboard alles wol sjen kinne.
Dit is in het begin van de vorstperiode ook genoeg in het nieuws geweest; zorg dat je ruiten goed ijsvrij zijn. Er staan dikke boetes op dit soort overtredingen (dat is het niet ijsvrij/schoonmaken van je autoruiten namelijk), en terecht. Je kind zal maar naar school fietsen en aangereden worden door iemand die geen tijd wil nemen om de autoruiten even goed schoon te maken. Ga dan wat eerder van bed, heb je alle tijd om even de auto op te laten warmen en de ruiten te doen.
Dom wicht.
250€ boete.en geen verzekerings maatschappij die de schade vergoed,een dure les.5 min.eerder opstaan uit je warme 🛌🏿💤
Rijbewijs afpakken
Auto in de vuilniswagen
Helaas harstikke fout, maar hier boven of geen rijbewijs of vanuit garage? Iedereen die smorgens met vorst ramen schoonmaakt en met laaghangende zon is dit wel eens overkomen.
Zijn volgens mij wel velen die een lichte form van geheugenverlies hebben.
Maar ik beken het blijft fout en gevaarlijk.
Dombo !
deze tante heb ik vanmorgen nog zien rijden in engwierum met die bevroren ruiten.Wat een dombo
Had je haar even moeten waarschuwen dat er een vuilniswagen aankomt.
Onvoorstelbaar wat een onverantwoordelijk gedrag. Ben blij dat ze een vrachtwagen heeft geraakt ipv een fietser of voetganger. Ik snap er helemaal niets van dat mensen zo gaan rijden.
De vuilnismannen hadden moeten staken vandaag, was er niets aan de hand geweest. Nu zit zij met een kapotte auto.
Ja het verbaast mij niks .Hier vanmorgen vlug de kids naar school brengen, klein gaatje voor. Zij en achterraam gewoon nog bevroren ging maar net goed .En niet 1 auto .3 achter elkaar
Sûnt wannear is in vuilnisauto wyt!? Sjochst 'm ommers ek net yn'e winter.
Goede maar dure les!
Blond, blind en heel dom waarschijnlijk. Dikke boete geven. Hopelijk is dat koekblik alleen wa- verzekerd en verhaald haar verzekering eventuele schade vuilniswagen ook op haar. Zou me niks verbazen als blijkt dat ze ook nog met haar mobiel in de weer was 😅
Vermoedelijk door bevroren ruiten..dat is wel duidelijk als je het zo bekijkt...stomme trut...zonde van die vuilniswagen..
Daar rijd normaal nooit iemand
Even een gieter koud water over de ruiten en meteen met de raamwisser erover en ze was in 20 seconden klaar geweest.
heel dom ,er zijn vreselijke ongelukken gebeurd bij zo,n stunt
dikke boete is wel op zijn plaats .
Wat een achterlijke gleuf!
auto mooi in de garage, heb je er ook geen last van
roeltje KOEKBLIK uit Kootstertille.
Deze is betaald kun je van de meesten niet zeggen die in de grote aso bakken rijden of op elektrisch rijden. Ieder waardeert zijn eigen wat de bruine kan trekken. Wat jij bent, is hersenloos.
Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Log in
Nog geen account? Meld je gratis aan