Drachtster (35) zonder rijbewijs weigert drugstest
Publicatie: donderdag 19 mei
Reacties

Moet er voor een persoon zoveel politie op de been? Het mag wat kosten tegenwoordig


Stukje veiligheid, denk ik. Daarom hebben we dus ook geen tijd om hennepkwekerijen op te rollen (zie andere bericht over Gorredijk).



Zo hard aanpakken .dat die niet meer in een auto mag rijden .Ze zullen je kind of iemand van je fam maar aanrijden .Het zijn meestal kale kippen en waar je niks van kan plukken .Dom dom dom


Lady1 hij mocht sowieso al niet rijden zonder rijbewijs.


helaas gebeurd het vaker dat ze zonder rijbewijs en met drank en/of drugs op gaan rijden. :-(


Auto in beslag nemen en verkopen bij de Domeinen en meneer een speekseltest, niks te willen die flapdrol. Bij positieve test een fikse boete aanslaan en een taakstraf van 400 uur..


Teveel drugs gehad ambtenaartje? Voor jou ook 400 uur taakstraf, omdat ik dat willekeurig op internet roep.


Niks willekeur..je moet alles maar gaan toelaten in dit lan macho(p)luis, dan kom je een heel eind..een ander in het verderf storten kan jou kennelijk niets uitmaken als er ongelukken gebeuren door dit soort lui en gelukkig inderdaad is en zijn en hebben er gelukkig geen ongelukken plaats gevonden en zich voorgedaan in dit geval. Maar je wil ze niet de kost geven, waar dit wel gebeurd en de dader slachtoffer wordt en ermee wegkomt. Als je dat niet begrijpt of weet, dan heb ik geen idee onder welke steen jij ligt..


Ik begrijp het al, jouw auto maar even innemen. Fijne nacht.


Volgens mij ben je een supporter van dit soort situaties en vindt je losgeslagen figuren die dit doen, zonder enig verantwoordelijkheidsgevoel wel prima, daarmee kwalificeer jij jezelf tot dezelfde persoon in kwestie..


Je begrijpt t niet zo goed allemaal, heel jammer..Het IQ van een pakezel, maar die zijn wel wel slim..

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan