Auto eindigt in de sloot langs Rykswei (N355)
do 2 januari 2025, 21:46 regionaal
KOOTSTERTILLE - Een automobilist eindigde donderdagavond in de sloot langs de Rykswei (N355) bij Kootstertille. De hulpdiensten werden om 21.11 uur opgeroepen voor het ongeval.
Bij het ongeluk raakte niemand gewond.
Zowel de politie, de brandweer en een ambulance kwamen ter plaatse voor de eerste hulpverlening. De bestuurder kwam vanaf Noardburgum toen het voertuig in de slip raakte.
Een jongen die in de auto zat, liep alleen een snee in zijn hand op. Hij hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De Rykswei was lange tijd afgesloten vanwege de bergingswerkzaamheden. Het verkeer kon via de parallelweg langs het ongeval.
FOTONIEUWS

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn
Meer nieuws

Man uit Sweagerbosk (60) nog steeds in hechtenis na steekincident
Na het steekincident dat woensdag plaatsvond aan de Boskwei in Sweagerbosk, zit één verdachte nog steeds vast.
donderdag 6 maart | 13 reacties

BMW in botsing met scooter in Drachten
Op de Splitting in Drachten zijn donderdagmiddag een twee vrouwen op een scooter aangereden door een BMW-rijder.
donderdag 6 maart | 10 reacties
Rechter: voorzitter hertenkamp Surhuisterveen is 'een koppige oude man'
premium donderdag 6 maart | 4 reacties

Scooterrijder (15) eindigt na achtervolging in sloot
donderdag 6 maart | 8 reacties


Motorrijder uit Harkema (23) racet over Betonwei met 180+
Een 23-jarige motorrijder uit Harkema moest maandag zijn rijbewijs inleveren bij de politie.
woensdag 5 maart | 34 reacties
Gemeente Tytsjerksteradiel verkoopt De Pleats in Burgum
woensdag 5 maart | 17 reacties
