Gasfles zorgt voor steekvlam tijdens buurtbarbecue
za 29 juni 2024, 20:41 regionaal
SURHUISTERVEEN - De buurt BBQ in De Buizerd in Surhuisterveen liep zaterdagavond even anders dan gepland. Een gasfles vatte vlam en veroorzaakte een enorme steekvlam.
De vlammen bliezen in de partytent, maar gelukkig hadden omstanders zich al snel op een veilige afstand opgesteld.
De brandweer, die snel ter plaatse was, draaide de gasfles dicht en gooide deze in de sloot om af te koelen. Dankzij het kordate optreden van de hulpdiensten is erger voorkomen en raakte niemand gewond.
De partytent raakte wel beschadigd door de steekvlam. De buurtvereniging zal voortaan met een knipoog verder gaan als 'Buurtvereniging het Vlammetje'.
FOTONIEUWS

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn
Meer nieuws

Man uit Sweagerbosk (60) nog steeds in hechtenis na steekincident
Na het steekincident dat woensdag plaatsvond aan de Boskwei in Sweagerbosk, zit één verdachte nog steeds vast.
donderdag 6 maart | 13 reacties

BMW in botsing met scooter in Drachten
Op de Splitting in Drachten zijn donderdagmiddag een twee vrouwen op een scooter aangereden door een BMW-rijder.
donderdag 6 maart | 10 reacties
Rechter: voorzitter hertenkamp Surhuisterveen is 'een koppige oude man'
premium donderdag 6 maart | 4 reacties

Scooterrijder (15) eindigt na achtervolging in sloot
donderdag 6 maart | 8 reacties


Motorrijder uit Harkema (23) racet over Betonwei met 180+
Een 23-jarige motorrijder uit Harkema moest maandag zijn rijbewijs inleveren bij de politie.
woensdag 5 maart | 34 reacties
Gemeente Tytsjerksteradiel verkoopt De Pleats in Burgum
woensdag 5 maart | 17 reacties
