Weer botsing op A7 bij Drachten
DRACHTEN-AZEVEN - In de avondspits was het woensdag weer raak op de snelweg A7 bij Drachten. Er kwamen auto's met elkaar in botsing op de rijbaan richting Groningen.
De politie en ambulance werden om 17.12 uur opgeroepen voor het ongeval. Het verkeer naar Groningen werd via de vluchtstrook langs de ongevalslocatie geleid. Er zouden vier auto's bij het ongeval betrokken zijn (geweest).
Het verkeer moet rekening houden met een vertraging van zo'n 20 minuten. De ambulances zijn zonder mensen weer vertrokken. Na de berging kon de weg omstreeks 17.45 uur weer vrijgegeven worden door Rijkswaterstaat.
Als gevolg van deze aanrijding kwam het ook redelijk vast te staan op de Wâldwei (in de richting van Oosterwolde).
Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn