Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken
© WâldNet

Auto vliegt in brand na kop-staartbotsing op afrit N381

wo 16 november 2022, 17:58 regionaal

DRACHTEN-AZEVEN - Op de afrit van de N381 naar de Opgang bij Drachten-Azeven heeft woensdag aan het einde van de middag een kop-staartbotsing plaatsgevonden tussen drie voertuigen. Eén van de auto’s vloog na het ongeval in brand. De politie en de brandweer werden om 17.27 uur opgeroepen.

Een vrachtwagenchauffeur van DHL wist de vlammen te doven met een brandblusser. Met een gieter hebben de brandweerlieden het motorblok nageblust. Er waren drie auto’s betrokken bij het ongeval, waarvan één forse schade opliep. Er is niemand gewond geraakt. Over de oorzaak is niks bekend.

Tijdens de afhandeling was de afrit afgesloten. Dit zorgde voor filevorming op de N381 en de afrit van de A7 richting Oosterwolde. De beschadigde voertuigen zijn aan de kant van de weg gezet en later opgehaald door een berger. Net voor 18.00 werd de afrit weer vrijgegeven.

FOTONIEUWS
fotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuws

 

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn

Meer nieuws


Poll: Hoe voorkomen we vuurwerkslachtoffers tijdens de volgende jaarwisselin

Alleen professionele vuurwerkshows  
39.7%
Siervuurwerk toestaan, knalvuurwerk verbieden  
21.1%
Vuurwerkvrije zones invoeren rondom dorpscentra  
2.7%
Strenger handhaven op bestaande regels  
18.4%
Alles verbieden, behalve carbidschieten  
18.1%
? aantal stemmen | login en stem ook mee!