Account
Logo
Zoeken
16 °C
Opsterland zoekt zelfstandige woonruimtes voor vluchtelingen
© WâldNet

Opsterland zoekt zelfstandige woonruimtes voor vluchtelingen

wo 9 maart 2022, 18.17 uur

BEETSTERZWAAG - De gemeente Opsterland wil voorbereid zijn op de vele vluchtelingen die vanuit Oekraïne naar Nederland komen. Daarvoor zoeken zij zelfstandige woonruimtes. Namens het college en de gemeenteraad van Opsterland heeft burgemeester Ellen van Selm hiervoor een oproep gedaan.

Oproep van de burgemeester

”Ik ben geroerd door de fantastische initiatieven uit onze gemeente van inwoners die hulp en huisvesting bieden. Wij stellen dan als gemeente Opsterland ook alles in het werk om de mensen die naar onze gemeente komen, zo goed mogelijk op te vangen en ze warm welkom te heten. Daarom roep ik iedereen op die zelfstandige woonruimte beschikbaar heeft voor Oekraïense vluchtelingen, dit zo spoedig mogelijk aan ons te melden" aldus Van Selm.

Zes maanden tot een jaar

Opsterland zoekt woonruimtes met met eigen voorzieningen zoals een keuken en een badkamer. Eigenaar van deze woonruimtes kunnen zich melden als zij deze voor een periode van zes maanden tot een jaar beschikbaar willen stellen. Hiervoor kunnen zij een formulier invullen op de website van gemeente Opsterland.

 

Poll: Heb jij je al ingezet voor Oekraïne?

Ja, gedoneerd  
41.7%
Ja, goederen geleverd  
4.2%
Ja, mijn huis ter beschikking gesteld  
8.3%
Ja, ik help anders  
4.2%
Nee....  
41.7%
24 stemmen - poll is beëindigd

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
+31638400733 of via de tiplijn

Meer nieuws

Poll: Wat vindt u van het besluit om OPA te stoppen met papierinzameling?

Een goed besluit, veiligheid gaat voor  
17.1%
Jammer, het had anders opgelost kunnen worden  
28.9%
Onterecht, OPA moet kunnen doorgaan  
54%
? aantal stemmen | login en stem ook mee!


regionaal nieuws

Dollemansrit met 153 km/u waar 60 is toegestaan

Dollemansrit met 153 km/u waar 60 is toegestaan


regionaal nieuws

Man uit Ternaard (63) kijkt te diep in glaasje

Man uit Ternaard (63) kijkt te diep in glaasje