
Inbraak(pogingen) en diefstallen in Drachten
DRACHTEN - Afgelopen weekeinde zijn er diverse inbraken en diefstallen gepleegd in Drachten. Dat maakte de politie woensdag bekend.
Een winkel aan de Houtlaan werd zaterdagnacht het doelwit van een inbreker. Het bleef bij een poging tot inbraak tussen 2.20 uur en 2.45 uur. Er werd niets buitgemaakt.
Dollard
Bij een woning aan de Dollard werd wel succesvol ingebroken. Deze inbraak vond plaats tussen vrijdag 12.00 uur en maandag 16.00 uur. De politie maakte niet bekend wat er gestolen was.
Michaelsberg
Een Aprilla scooter werd zondag gestolen vanaf de Michaelsberg in Drachten. De scooter heeft als kenteken DL-450-L. De diefstal werd gepleegd tussen 2.00 uur en 10.00 uur.
Polderland
In de nacht van zondag op maandag werd er een inbraakpoging gedaan bij een huis op het Polderland in Drachten. Deze poging vond plaats tussen 2.00 uur en 3.30 uur. Er werd niets gestolen, het bleef bij een poging tot inbraak.
In alle gevallen is er aangifte bij de politie gedaan.

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn

Historisch stadshart Dokkum maandenlang op slot - Dit moet je weten

Waddeneilanden worstelen met hoge veerboottarieven

Poll: Wat is uw mening over de prijs van een retourticket met de veerboot?
Een maand cel voor zakkenrollen in ANWB-winkel

Cel- en werkstraf voor overval op tankstation Drachten

Brandweer rukt uit naar Rottevalle vanwege vergeten pannetje in oven


Opeinster heeft 40 gram designerdrug in dashboardkastje

Fietsster lichtgewond bij botsing met auto in Drachten

Omstanders helpen politie bij aanhouden winkeldief
