Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken
Opvallende reeks inbraken in Burgum
© WâldNet

Opvallende reeks inbraken in Burgum

vr 12 april 2019, 21:11 regionaal

BURGUM - Burgum wordt geteisterd door een opvallende reeks inbraken. De politie bevestigt de serie pogingen tot en geslaagde inbraken in een paar dagen tijd, maar durft niet te zeggen over er een verband is.

Alleen al in april zijn al vier gevallen bekend. Afgelopen woensdag was er nog een poging tot inbraak. Op dezelfde dag waren dieven op een ander adres wel succesvol.

De politie wil niet uitweiden over de vier gevallen in april. "Wij zien ook dat er vier inbraken in relatief korte tijd zijn gepleegd. Of die met elkaar te maken hebben is ons niet bekend", laat woordvoerder Nathalie Schubart van Politie Noord-Nederland weten.

Ook in maart waren er vier geslaagde inbraken in Burgum.

 

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn

Meer nieuws

Poll: Is het acceptabel dat Ingrid Spijkers hoofdredacteur is van Omrop Fryslân terwijl haar man Gerrit Hofstra hoofd woordvoering is bij de provincie Fryslân?

Ja, dit is prima, geen probleem  
35.4%
Ja, mits er goede afspraken zijn gemaakt  
21.3%
Onacceptabel, de journalistiek is in gevaar  
34.8%
Geen mening  
8.4%
? aantal stemmen | login en stem ook mee!