
Be Quick gaat dug-outs Dokkum slopen
vr 23 mei 2014, 13:05 regionaal
DOKKUM - Voetbalvereniging Be Quick uit Dokkum gaat de beschadigde dug-outs in Dokkum op korte termijn slopen. Dat liet de gemeente Dongeradeel vrijdagmorgen weten. De vereniging draagt zorg voor het afbreken van de betonnen hokjes, de gemeente zal er voor zorgen dat het puin wordt weggeruimd.
Medewerkers van Gemeentewurk hebben donderdagmiddag twee dug-outs in Dokkum afgezet met linten. Er werden forse scheuren in het metselwerk geconstateerd. Het gaat om hokjes langs voetbalvelden van Be Quick en bij het korfbalveld van korfbalvereniging De Granaet aan de Parklaan in Dokkum.

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn
Meer nieuws

De temperatuur zakte tot -6. Kunnen we schaatsen in de polder?
Een spannend moment voor de 'eerste schaatsers' in de Ryptsjerksterpolder bij Ryptsjerk.
vandaag, 8.28 uur | 5 reacties
Auto's in botsing op invoegstrook van Wâldwei (N31)
zondag 16 februari | 23 reacties

Poll: Is het acceptabel dat Ingrid Spijkers hoofdredacteur is van Omrop Fryslân terwijl haar man Gerrit Hofstra hoofd woordvoering is bij de provincie Fryslân?
Ja, dit is prima, geen probleem
35.5%
Ja, mits er goede afspraken zijn gemaakt
20.3%
Onacceptabel, de journalistiek is in gevaar
35.5%
Geen mening
8.6%
? aantal stemmen | login en stem ook mee!

Auto slaat over de kop op de A7: twee gewonden
In de nacht van zaterdag op zondag heeft een eenzijdig ongeval plaatsgevonden op de A7 bij Kortehemmen.
zondag 16 februari | 5 reacties