Man komt om bij botsing met Drachtster
wo 10 december 2008, 15:25 regionaal
DRACHTEN - Op de N381 tussen Beilen en Hoogersmilde is woensdagochtend rond 5.20 uur een 40-jarige man uit Gieten om het leven gekomen. De man kwam in frontale botsing met een kleine vrachtauto, bestuurd door een 28- jarige man uit Drachten. De man uit Drachten en zijn 23-jarige bijrijder uit Drachten kwamen met de schrik vrij.
De vrachtautobestuurder verklaarde dat zijn voertuig vermoedelijk ten gevolge van de gladheid was gaan slippen en daardoor op de verkeerde weghelft was geraakt. De rijbaan is ongeveer vierenhalf uur afgesloten geweest.
![](/images/icons/tipwhatsapp.png)
Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn
Meer nieuws
![](https://www.waldnet.nl/images/front_img/1736789541.webp)
Bestuurster springt uit brandende auto
Een bestuurster is maandag uit haar brandende auto gesprongen op de Dokkumertrekwei bij Gerkesklooster.
maandag 13 januari | 15 reacties
Bouw MFC De Finne in Beetsterzwaag duurder door gestegen bouwkosten
maandag 13 januari | 12 reacties
![Bouw MFC De Finne in Beetsterzwaag duurder door gestegen bouwkosten](https://media.waldnet.nl/nieuws/2025/1736762939_t.jpg)
![](/images/front_img/1736715066.webp)
Klein brandje bij dagbesteding in Buitenpost snel geblust
Dankzij een snelle inzet van de Buitenposter brandweer kon een brandje bij Dagbesteding Zus & zo aan Franklinstraat ...
zondag 12 januari
Yldau de Boer volgt Geertsma op als VVD-raadslid in Opsterland
zondag 12 januari | 2 reacties
![Yldau de Boer volgt Geertsma op als VVD-raadslid in Opsterland](https://media.waldnet.nl/nieuws/2025/1736700780_t.jpg)
![](https://media.waldnet.nl/vraagaanbod/1736692615_1.jpg)
VRAAG & AANBOD
Hardhouten balk ringbalk
Ringbalk van een garage +-6.5x6.5
Momenteel meest bekeken item