Auto eindigt in sloot langs Kooiweg
za 7 december 2019, 15:26 regionaal
JISTRUM - Een automobilist is zaterdagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de Kooiweg bij Jistrum. De bestuurder reed vanaf de Rijksstraatweg richting Jistrum toen hij rechts in de berm terecht kwam. Een boom werd geraakt en de auto kwam uiteindelijk aan de overkant van de weg in de sloot tot stilstand.
Zowel de politie als ambulance werden om 15.05 uur gealarmeerd voor het eenzijdige ongeval. De bestuurder was al uit het voertuig toen de hulpdiensten arriveerden. Hij was flink geschrokken en werd daarna in de ambulance onderzocht. Hij hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
FOTONIEUWS
Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn
Meer nieuws
Drachtster plaatst foto bontjas stiefzus op Marktplaats
Met een foto van de bontjas van zijn stiefzus probeerde een 23-jarige inwoner van Drachten via een advertentie op Marktplaats geld binnen te hengelen.
vrijdag 24 januari | 16 reacties
Brandweer in actie voor schoorsteenbrand
De brandweer van Drachten werd vrijdagavond rond 22.40 uur opgeroepen voor een schoorsteenbrand.
zaterdag 25 januari | 4 reacties
Politie-onderzoek in speeltuin aan Reidhin in Hurdegaryp
vrijdag 24 januari | 8 reacties
Voorstelling over atlete Foekje Dillema in Friese gymzalen
vrijdag 24 januari | 5 reacties
Oplichter 'verhuurt' stacaravans: gezin met kinderen staat in de kou
premium vrijdag 24 januari | 8 reacties