Voorwaardelijke stillegging voor boerenbedrijven
Publicatie: 24 aug 2020, 15.15

Fuot slúte dit soart sa neamde feehâlders!
Dit bin de mannen die de boeren een slecht imago hjoue!
As jo fee hâlde dan passe jo dr op!
Dan past 't fee ek op jo!
Oanpakke die hsp en net sa no en dan controlére want don stean se sa noch pear wiken ien hun eigen stront,en dat is lang!!

Dikke prima! En anders later zelf maar zo verzorgen als ze zelf bij hun dieren gedaan hebben!

Jullie kennen de boeren?? Dacht het niet. bekkie maar een behoorlijk eind dichthouden dan maar.
firstsnakeman1 uit Noardburgum | 24-08-20 | 17:59
--------------------------------
Ik ken de boeren ook niet maar het lijkt me wel duidelijk dat ze niet zo diervriendelijk bezig zijn geweest ....toch? Dus handelend optreden van de overheid en kritiek op deze boeren is toch niet zo freempt??

Niks 'bekkie dichthouden', integendeel. Dierenmishandeling is NOOIT verdedigbaar. Je moet je verantwoordelijkheid nemen voor de dieren die je hebt.


Nee is nooit verdedigbaar maar heeft wel vaak een dieperliggende achtergrond. Deze man zal dat ook niet willens en wetens doen en heeft mss hulp/begeleiding nodig.

"De NVWA constateerde op 23 mei 2018 dat een groot aantal runderen op vervuilde plekken stond. Bij een hernieuwde controle, een week later, was de situatie nauwelijks verbeterd.
Toen de NVWA in februari 2019 opnieuw controleerde, was het nog niet goed. Begin dit jaar waren de omstandigheden nog steeds niet zoals ze hoorden te zijn." In twee jaar tijd geen verbetering. Ruim tijd om hulp of begeleiding te vragen, twee jaar lang je dieren in hun shit laten staan. Er komt een keer een eind aan.

klopt, maar dit soort mensen vraagt zelf niet gauw om hulp en weigert soms zelfs aangeboden hulp terwijl het onderliggende problem toch wel vaak een psychisch en/of fysiek probleem is.

friesgeboren: Natuurlijk heeft het vaak achtergronden..Net als bij iemand die zijn vrouw of kind mishandelt....En dus??

Fuot slúte dit soart sa neamde feehâlders!
Dit bin de mannen die de boeren een slecht imago hjoue!
As jo fee hâlde dan passe jo dr op!
Dan past 't fee ek op jo!
Oanpakke die hsp en net sa no en dan controlére want don stean se sa noch pear wiken ien hun eigen stront,en dat is lang!!

die rechter kan mooi praten ,hij heeft geen bedrijf, en waarschijnlijk 2 maand lekker in de zon liggen uitrusten
deze boeren hebben wel wat anders aan hun hoofd
de eerste boer kon niet meer bouwen omdat de regering ineens met peper dure fosfaatrechten begon te verplichten en zo waren de centjes voor nieuwbouw op
en wie krijgt de schuld ;de boer;
en de rechters weten natuurlijk niet beter, zij kennen de regels niet

de boeren hebben wel iets anders aan hun hoofd dan dierenwelzijn??? Eh...

Het zijn zelf beesten die de dieren niet waard zijn!

@riemersma van jou weet ik dat je niet beter weet en alles wat de rechters roepen voor waar aanneemt. Het is net wat eksteroog zegt. Verdiep je eerst eens in die mensen voor je je achterlijke mening geeft #sneuneus. O kom er maar in andere #sneuneus en je weet dondersgoed wie ik bedoel

Tsja...jouw taalgebruik zegt misschien wel genoeg...Bij nader inzien: Jouw taalgebruik zegt alles...Wel duidelijk zo..

Mijn taalgebruik?? 🤣😂🤣😂🤣😂 #sneuneus

firstsnakeman1 uit Noardburgum : Je hebt ongetwijfeld ontzettend veel kwaliteiten alsmede talenten maar een debat/discussie voeren is niet je sterkste punt??!!??!!

Dizze boeren sille it wol te drok hân ha mei it blokkearen fan de rykswei en oare bedrieuwen

De beschaving van de boer kan men afleiden ,van hoe hij met zn dieren om gaat. Nooit van gehoord zeker he snake. Is te hoog gegrepen voor jou denk ik. Als je er niet meer uit komt , dan maar schelden.

Schelden ???discussie?? De betweters hier hebben hun oordeel klaar zonder de mensen en hun achtergrond te kennen. Met dat soort betweters heeft een discussie totaal geen zin. Heb riemersma al eens uitgenodigd omop onafhankelijk gebied eens te komen discusieren maar dat ziet hij niet zo zitten. Toetsenbord held.

Schelden ???discussie?? De betweters hier hebben hun oordeel klaar zonder de mensen en hun achtergrond te kennen. Met dat soort betweters heeft een discussie totaal geen zin. Heb riemersma al eens uitgenodigd omop onafhankelijk gebied eens te komen discusieren maar dat ziet hij niet zo zitten. Toetsenbord held.
firstsnakeman1 uit Noardburgum | 26-08-20 | 08:39
Volgens jou ben ik een sneuneus met een achterlijke mening. Denk je dat het zinvol is om samen ergens een bakkie koffie te drinken en in debat te gaan? Is je manier van praten anders dan je manier van typen??
Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Log in
Nog geen account? Meld je gratis aan