Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken
Renovatie nodig: dak gemeentehuis lekt

Renovatie nodig: dak gemeentehuis lekt

wo 18 september 2019, 15:27 regionaal

DRACHTEN - Groot onderhoud aan het gemeentehuis in Drachten is hard nodig. Dat onderstreept wethouder Marjan Sijperda van Smallingerland. Zij verdedigt daarmee de 3,8 miljoen euro, die nodig is om het pand aan de Gauke Boelensstraat weer bij de tijd te krijgen.

,,Als we het hebben over duurzaamheid is er gekeken naar het aanbrengen van zonnepanelen. Op dit moment lekt het dak en blijkt het niet geschikt”, haakt Sijperda in op een vraag vanuit de raad, tijdens de vergadering over de perspectiefnota van de gemeente. ,,Het gemeentehuis is in 2007 voor het laatst aangepakt en is toe aan een grote renovatie. Er zijn verschillende problemen. Zo lekt het door in uw raadzaal en zijn tapijten aan vervanging toe.”

De wethouder stelt dat er spijkers met koppen kunnen worden geslagen. ,,Nu is meteen de kans om transparant open ruimtes te realiseren en die multi-inzetbaar te maken. Uiteindelijk moet er een gebouw komen dat aangenamer is en voor meerdere gebruik geschikt.”

 

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn

Meer nieuws

Poll: Hoe moeten we omgaan met wolven in Nederland?

We moeten wolven hun gang laten gaan; dat is natuur  
16.2%
We moeten wolven afschieten, voor de veiligheid  
77.5%
Ik heb een tussenoplossing (geef jouw antwoord in de reacties)  
6.3%
? aantal stemmen | login en stem ook mee!





Poll: Wat vindt u van de plannen voor een regioschool?

Goed idee, beter voor de toekomst  
23.7%
Scholen horen in eigen dorp  
44.7%
Prima, mits goed bereikbaar  
17.9%
Afwachten wat de plannen worden  
5.2%
Bezorgd over reisafstand  
5.5%
Goed voor onderwijskwaliteit  
3.1%
? aantal stemmen | login en stem ook mee!