Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken
Ingezonden foto

Kolkend water (en ijsbaan) op de Birdaarderstraatweg

wo 19 februari 2025, 10:10 regionaal

DOKKUM - De Birdaarderstraatweg in Dokkum werd woensdagochtend korte tijd een ijsbaan. De oorzaak was een waterlekkage in de straat.

Waterleidingbedrijf Vitens bevestigt de lekkage welke rond 9.30 uur zou zijn ontstaan. Het bedrijf verwacht dat de waterstoring rond het middaguur zal zijn opgelost.

Door het water op de weg, ontstonden er gevaarlijke situaties. Het water bevroor waardoor er een kleine ijsbaan op de weg ontstond. De gemeentelijke handhavers zijn ter plaatse gekomen om de situatie onder controle te brengen.

Met behulp van lint en kliko's is het ijs afgezet zodat weggebruikers op de spekgladde weg worden geattendeerd. Ook op de stoep lag een laag ijs. Later zijn er door de gemeente hekken geplaatst en werd er zout gestrooid.

FOTONIEUWS
fotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuws

 

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn

Meer nieuws

Poll: Wat vindt u van de plannen voor een regioschool?

Goed idee, beter voor de toekomst  
25%
Scholen horen in eigen dorp  
43.1%
Prima, mits goed bereikbaar  
18.1%
Afwachten wat de plannen worden  
6.3%
Bezorgd over reisafstand  
5.6%
Goed voor onderwijskwaliteit  
2.1%
? aantal stemmen | login en stem ook mee!