Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken
Laatste bedrijfskavel Lauwerskwartier in Surhuisterveen verkocht
Foto: Achtkarspelen

Laatste bedrijfskavel Lauwerskwartier in Surhuisterveen verkocht

wo 19 februari 2025, 09:15 regionaal

SURHUISTERVEEN - De laatste bedrijfskavel van het bedrijventerrein Lauwerskwartier in Surhuisterveen verkocht. Omdat er veel interesse was, moest er geloot worden. Dit gebeurde onder leiding van notaris mr. Spa, met wethouder Harjan Bruining als getuige.

De kavel ging naar Yde Kooistra, eigenaar van Ktronics. Hij is blij met de kans om zijn bedrijf in Surhuisterveen verder uit te breiden.

Volgens wethouder Bruining laat de grote interesse zien dat ondernemers graag in deze regio investeren. "We zien dat er veel vraag is naar bedrijfskavels. Daarom werken we aan uitbreidingen, zoals in Harkema, waar we binnenkort starten, en Buitenpost, waar we onderzoeken wat er mogelijk is."

Met de uitbreidingen wil de gemeente Achtkarspelen bedrijven ondersteunen en zorgen voor economische groei in de regio.

 

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn

Meer nieuws

Poll: Wat vindt u van de plannen voor een regioschool?

Goed idee, beter voor de toekomst  
23.9%
Scholen horen in eigen dorp  
42.9%
Prima, mits goed bereikbaar  
18.4%
Afwachten wat de plannen worden  
6.7%
Bezorgd over reisafstand  
6.1%
Goed voor onderwijskwaliteit  
1.8%
? aantal stemmen | login en stem ook mee!