Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken
© WâldNet

Auto's in botsing op invoegstrook van Wâldwei (N31)

zo 16 februari 2025, 18:12 regionaal

NIJEGA - Twee automobilisten kwamen zondag met elkaar in botsing op de Wâldwei (N31) bij Nijega. De botsing vond plaats op de invoegstrook richting Drachten.

Een rode VW Golf uit 1989 raakte aan de achterzijde flink beschadigd terwijl de bestuurder van een BMW bijna in de sloot belandde. Een voorwiel werd even daarvoor er nog afgereden. Het ongeluk vond omstreeks 17.35 uur plaats.

Zowel de politie als een ambulance kwamen met spoed ter plaatse. Een 24-jarige man uit de gemeente Heerenveen raakte gewond en werd later overgebracht naar het ziekenhuis. Een berger kwam ter plaatse om de voertuigen weg te slepen. De eigenaar van de VW Golf had het voertuig nog geen week op zijn naam staan.

Het ongeval vond hoogstwaarschijnlijk plaats op het invoeggedeelte van de invoegstrook van de N31. De oprit werd tijdens de afhandeling van het ongeval afgesloten door Rijkswaterstaat. Het verkeer moest omrijden via Opeinde.

FOTONIEUWS
fotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuws

 

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn

Meer nieuws

Poll: Hoe moeten we omgaan met wolven in Nederland?

We moeten wolven hun gang laten gaan; dat is natuur  
17.1%
We moeten wolven afschieten, voor de veiligheid  
76.6%
Ik heb een tussenoplossing (geef jouw antwoord in de reacties)  
6.3%
? aantal stemmen | login en stem ook mee!




Poll: Wat vindt u van de plannen voor een regioschool?

Goed idee, beter voor de toekomst  
24.1%
Scholen horen in eigen dorp  
44.1%
Prima, mits goed bereikbaar  
17.8%
Afwachten wat de plannen worden  
5.2%
Bezorgd over reisafstand  
5.6%
Goed voor onderwijskwaliteit  
3.1%
? aantal stemmen | login en stem ook mee!