Lange file op A7 door ongeval bij Drachten
ma 9 december 2024, 18:45 regionaal
DRACHTEN - Op de A7 bij Drachten heeft maandagavond een ongeval plaatsgevonden tussen meerdere voertuigen.
Door een nog onbekende oorzaak kwamen meerdere voertuigen met elkaar in botsing. Hoeveel voertuigen er precies betrokken waren, is niet duidelijk.
Tijdens de afhandeling werd een rijstrook afgesloten, wat voor veel verkeershinder zorgde in de richting van Groningen. Dit leidde tot stilstaand verkeer tussen Beetsterzwaag en Drachten-Centrum.
Er ontstond een file van 4,5 kilometer, die zorgde voor een vertraging van 40 minuten. Bij het ongeval raakte niemand gewond.
FOTONIEUWS
Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn
Meer nieuws
Drachtster plaatst foto bontjas stiefzus op Marktplaats
Met een foto van de bontjas van zijn stiefzus probeerde een 23-jarige inwoner van Drachten via een advertentie op Marktplaats geld binnen te hengelen.
vrijdag 24 januari | 16 reacties
Brandweer in actie voor schoorsteenbrand
De brandweer van Drachten werd vrijdagavond rond 22.40 uur opgeroepen voor een schoorsteenbrand.
zaterdag 25 januari | 4 reacties
Politie-onderzoek in speeltuin aan Reidhin in Hurdegaryp
vrijdag 24 januari | 8 reacties
Voorstelling over atlete Foekje Dillema in Friese gymzalen
vrijdag 24 januari | 5 reacties
Oplichter 'verhuurt' stacaravans: gezin met kinderen staat in de kou
premium vrijdag 24 januari | 8 reacties