Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken
Foto: Anton Kappers

Hoog water, uitwaaien en een doodsbange haas bij Holwert

vr 6 december 2024, 12:06 regionaal

HOLWERT - Op de veerdam bij Holwert waait het vrijdag ook hard. Dit bracht hoog water met zich mee, mensen die kwamen uitwaaien en een doodsbange haas.

Een stevige storm trekt altijd extra mensen naar de zee. Ook deze vrijdag. Mensen die willen uitwaaien en of het hoge water willen zien.

Het water werd vrijdag flink hoog opgestuwd door de harde wind. Een deel van de veerdienst van en naar Ameland voer niet door de combinatie van wind en hoog water.

De dieren die in de kwelders leven moeten het hogerop zoeken. Een haas slaagde er nog net in om zwemmende het droge te bereiken. Doodsbang lag het diertje in de vloedlijn voordat hij door een voorbijganger naar een droge en beschutte plek werd gebracht.

FOTONIEUWS
fotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuwsfotonieuws

 

Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn

Meer nieuws