Klaas Bakker stopt na 45 jaar als agent
do 11 december 2014, 18:20 regionaal
GYTSJERK - De 63-jarige Klaas Bakker uit Gytsjerk werd donderdagmiddag op bijzondere wijze verrast bij zijn woning. De agent werd opgehaald door zijn collega's met twee paarden en een rijtuig van weleer. De stoet vertrok onder begeleiding van politieagenten te paard naar landgoed Stania State voor een afscheidsreceptie met collega's en bekenden.
Klaas Bakker gaat met pensioen nadat hij 45 jaar werkzaam is geweest bij de politie. Hij begon bij verkeershandhaving en werkte daarna jarenlang bij de politie in Dokkum en Burgum. Hij is daarom voor veel mensen uit de omgeving een bekend gezicht.
FOTONIEUWS
Heb je een tip? WhatsApp!
Stuur je bericht, foto of video via:
0638400733 of via de tiplijn
Meer nieuws
Drachtster plaatst foto bontjas stiefzus op Marktplaats
Met een foto van de bontjas van zijn stiefzus probeerde een 23-jarige inwoner van Drachten via een advertentie op Marktplaats geld binnen te hengelen.
vrijdag 24 januari | 16 reacties
Brandweer in actie voor schoorsteenbrand
De brandweer van Drachten werd vrijdagavond rond 22.40 uur opgeroepen voor een schoorsteenbrand.
zaterdag 25 januari | 4 reacties
Politie-onderzoek in speeltuin aan Reidhin in Hurdegaryp
vrijdag 24 januari | 8 reacties
Voorstelling over atlete Foekje Dillema in Friese gymzalen
vrijdag 24 januari | 5 reacties
Oplichter 'verhuurt' stacaravans: gezin met kinderen staat in de kou
premium vrijdag 24 januari | 8 reacties