Lucienne Meinsma (GroenLinks) verlaat de raad van Smallingerland
Publicatie: maandag 10 maart
Reacties




Raadsleden kennen geen wachtgeld.









Drachtern ; je hebt mis gegokt.
Maar als je links de afgelopen 12 jaar regeren ziet. Zie ik daar weinig democratisch aan.
Jullie soort wilden ons 2 g opleggen. jullie soort maken van Ned. een islamitisch land. miljarden euros voor onzinnig stikstofbeleid terwijl jullie onze ouderen laten stikken.
PVDA GL liet Joden jacht toe. Dus hoezo mij betichten van radicaal?







Zie onderstaande link m.b.t. enige info.
https://www.parlement.com/id/vh8lnhrp8wsy/links_en_rechts


Henkdijk, ik geloof dat je nog niet helemaal weet hoe het werkt. Maar helaas wachtgeld komt er niet na een vergoeding.


Ik zal nooit op haar partij stemmen maar heb wel respect voor haar dat ze zich jarenlang voor de maatschappij heeft ingezet. Ook al ziet zij de maatschappij anders dan ik dat doe.






Ik neem aan dat op Dick Schoof doelt, Drachtsterrijder ...
NIEUWSFLLITS: Tweede Kamerverkiezingen zijn geen (directe) kabinetsverkiezingen.
Wij kiezen de Tweede Kamer (volksvertegenwoordiging), zij gaat vervolgens aan de slag om een kabinet (bestuur) te vormen.
De grootste partij krijgt (ongeschreven regel) wel als eerste de kans om tot een coalitie te komen. Dat betekent echter niet automatisch dat de grootste partij ook de premier levert. Het is aan de Tweede Kamer (specifiek: de coalitie) om te bepalen hoe het kabinet eruitziet.
Die poppetjes in het kabinet vertegenwoordigen niet jou, mij, of wie dan ook. Zij vertegenwoordigen de staat. De Tweede Kamer vertegenwoordigt de bevolking.




Is dat niet de partij van Demink de officier van justitie die in Turkije is op gepakt met een 12 jarig jongetje dat Rutte in doofpot wou houden




Goeie zaak nadat vandaag ook een wolvenminnende wethouder van haar partij in Ooststellingwerf is opgestapt.
Misschien was ze de slechtste niet maar gezien de opvattingen van hun partij kunnen ze beter allemaal naar de grachtengordel (of liever nog naar het buitenland) verhuizen.

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan