Automobilist (19) racet met 218 km/u over Centrale As
Publicatie: woensdag 12 februari
Reacties

Highscore behaald. Blijkbaar dacht hij dat zijn rijbewijs een maandabonnement was


Op syn 25e mar wer ris sjen as hy dan syn ferstân wol hat, net earder! En opnij lessen folgje!




Stjoere kin der wol.....tinkt hy, mar it docht wol in bytsje sear yn'e beurs soe it net?
Ik bin 31 jier sjauffeur en ha yntusken in namme foar dit soarte fan bestjoerders....ik nim se " Wâldnet racerkes en sis dan ik faaks, oant sjen op WâldNet!!


Op het rechte stuk is iedereen een coureur. Dus zeggen dat er niets mis is met zijn stuurmanskunsten is een beetje te kort door de bocht, om maar in racetermen te blijven. Denk niet dat iemand die alleen nog maar meerderjarig is, en nog niet volwassen is, beseft dat met zulke snelheden een stuurcorrectie in geval van nood erge gevolgen kan hebben.


Nooit weer een rijbewijs voor dat soort klootzakken




Je kan ook niet alles onthouden wat je in een korte tijd bij het lessen word verteld.



Harekietten mentaliteit springt er weer uit


tenei mar wer op it fietske


Dom Dom de van jeugd tegenwoordig dat de wereld aan hun voeten ligt!!!




Niet weer een rijbewijs geven voor deze goed getest is om een auto te besturen het is een moordenaar in een auto je zal ze maar tegen komen deze klootzakken.


Ik ben zelf als revalidant anderhalf jaar in een revalidatie centrum geweest na een auto ongeluk. Daar heb ik mensen leren kennen die het slachtoffer waren van dit soort "sportieve chauffeurs". Door toedoen van de sportieve chauffeurs moesten zij de rest van hun leven in een rolstoel zitten en bewegen!! Ik zou dat niet graag op mijn geweten willen hebben dat ik iemand dat aangedaan zou hebben!!
Maak je dit soort keuzes door "jeugdige overmoed"?? Of gewoon door stupiditeit en een totaal gebrek aan empathie met je medemens???
Hoe dan ook, het afnemen van je rijbewijs, voor een paar jaar, lijkt me het beste voor je omgeving en mede weggebruikers!! Misschien heb je ook meer verstand als je wat ouder bent en weet je je verantwoordelijker te gedragen?? Wie weet??




Met 218km per uur terwijl er overal ooknog sneeuw ligt veilig is anders




Der sit ferskil tusken goed stjoere kinne en de km-teller ôflêze kinne.


Hahaha een record 🤣 en ik dacht dat bij 100 te hard de auto ook altijd in beslag genomen werd….


Ik lees steeds ernstige ongelukken op waldnet ook met dodelijke afloop vanwege dat er veelste hard gereden wordt.
Degene die dat doen zijn hardleers en brengen anderen in gevaar maar ook zichzelf, daar zitten ze niet mee,het kan ze niets schelen.
En dan zulke erge reacties op Waldnet naar mensen die invalide zijn geworden door een verkeersongeval wat mij ook aangedaan is door een ander en je levenslang pijn en verdriet hebt.
Deze zijn geen rijbewijs en auto waard.






Spijt? 0,0
Dit zegt alles over hoe je bent.
Karakter = Verkeer
Verantwoordelijkheidgevoel moet je hebben in het verkeer.
Je bent niet alleen op de weg, ook al kan het rustig zijn.
Pas rijbewijs met 21 jaar invoeren.


Kras kras.... Ongeschikt!!!!


Deze jongen moet gewoon solliciteren bij de politie.
Dan mag hij snel rijden. 💪


Zulke potentiële donoren zijn verdomd handig.




Nee, die voorganger is een buffer voor de botsenergie, die muur niet (als hij dik genoeg is).




Piebe uit Drachten wat een opmerking joh zelf ook al es met de kop ergens tegenaan gelopen zeker? Koekoek



Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan