Friese teststraatchaos onthult miljoenenfraude met coronagelden
Publicatie: zondag 1 december
Reacties
Fan it begjin ôf al sein dat it foar bepaalde minsken en bedriuwen in pracht jild masjine is
Faksinaasjes dy net test binne ens.
Het hele corona gedoe was één grote oplichterij. Dus ja, waar hebben we het over.
Achteraf een koe in de kont kijken.
Toen de Corona pandemie opkwam en in Italië rond Bergamo het leger de lijken vervoerde was iedereen op zijn hoede.
In het noorden is het niet zo erg geweest als in Brabant.
Als de regering toen had gezegd we doen niks? Ik zie Wilders en Baudet nog roepen.
We leven toch in een land waar je vaccinaties gratis krijgt en maar zeuren.
Veel landen jaloers.
Dat je het met de kennis van nu het anders gaat doen? Wie weet.
Die vaccinaties waren niet eens getest.
Maar alle schaapjes volgde
1 week voor dat de regels er afgingen, ben ik nog aangesproken door een kind van 15 die in een winkel aan het werk was, waar mn mond kapje was.
En waar zijn die mond kapjes nu?
We moeten dit alles maar vergeten?
Die corona is gewoon een dikke nep shit show geweest
hugo kaag en rutte?
Oprotte!
@onafhankelijkdenker, gratis, waar denk je dat die miljoenen vandaan komen, pakhuis van Dagobert Duck...?
Jesnie, zeker die betalen we allemaal. Maar èèn ding is zeker niet vaccineren had de mensen ook op straat gebracht om te protesteren.
Maar dat er niks aan de hand was is gelul.
Sprak deze zomer iemand uit Brabant waar hij in de straat een slagveld zag.
En de gene die tegen vaccinatie zijn laten hun op buitenlandse vakanties wel vaccineren anderen spuiten hun lippen vol of rimpels weg. Anderen spuiten armen vol met tattoos etc.
Blij met regering die wat doet ipv laat maar lopen.
@onafhankelijk denker, waar was de griep in de corona jaren? Normaal gesproken sterven er veel (vooral oudere) mensen aan deze ziekte. Die jaren alleen aan corona. En, kun jij mij vertellen, waar de oversterfte aan te wijten valt, vanaf dat men is gaan vaccineren? Waarom moest ik mij laten vaccineren, en waren gevaccineerde mensen "bang" voor ongevaccineerden? Jij bent echt zo iemand, die alles gelooft, wat ze je vertellen op tv. Gelukkig behoor je bijna tot de minderheid. Veel mensen vertrouwen niet meer wat ze wordt voorgeschoteld, door de regering, het RIVM en alle "corona specialisten" die dagelijks hun riedel mochten opdreunen bij de diverse talkshows. De echte deskundigen, die hoorde je niet op tv. Alleen een dierenarts, (Koopmans en Oosterhaus) mochten hun verhaal doen. De echte viroloog (ok, studie niet afgerond) die werd voor gek verklaard.
Jullie belevingswereld schijnt niet verder te komen dan hugo, en van dissel, dat corona ook in de rest van de wereld heerste en op plekken zoveel doden eiste dat er massa graven gedolven moesten worden valt kennelijk buiten jullie begripsvermogen.
Jullie zijn schapen (en slachtoffers) van complotdenkers.
150 jaar geleden ging gewoon een derde van de bevolking dood aan epidemieën omdat er geen medicatie tegen was, realiseer je dat maar eens goed.
Nee beste jongen, jij zat jou kennis alleen achter een beeldscherm te vergaren toetsenbord ridder, ik was er bij om extra zalen als ic in te richten en zag mensen massaal heel langzaam stikken.
We hebben hier overigens vrije pers, net als in de rest van de westerse wereld, die laat zich niks voorschijven wat er gepubliceerd moet worden.
POLVO.....:"Jullie zijn schapen (en slachtoffers) van complotdenkers.
150 jaar geleden ging gewoon een derde van de bevolking dood aan epidemieën omdat er geen medicatie tegen was, realiseer je dat maar eens goed."--------------------------------------------- Nee Polvo, De meeste vaccins die door de farmaceuten uitgevonden zijn, waren eigenlijk niet meer nodig, want toen waren de levensomstandigheden en gezondheid verbeterd. Ook de gewone griepspuit is vermoedelijk onnodig, ik neem hem tenminste niet meer sinds we bedonderd zijn tijdens de zg "mexicaanse giep", ergens in 2009. En ik heb nergens last van, en dan ben ik ook nog 'risico-patient' met mijn omleidingen en hartkwaal sinds 1996. (wel ben ik erg tevreden/blij met de goede gezondheidszorg in nederland, maar dit corona beleid was een groooote fout!)
Zoals nu de oorlog in Oekraïne. Na big pharma mag nu de wapenindustrie ons belastinggeld laten verdampen.
Ik kan me nog herinneren dat, toen het het virus net ronding in wereld de IC's vol lagen met patienten die aan de beademing lagen, gelukkig hebben we door vaccinaties en mutaties van het virus dit onder controle, maar om nu het corona virus als nep te bestempelen gaat toch iets te ver wat mij betreft.
Ik gun niet veel mensen iets, maar spijtig dat jij geen covid op hebt gelopen
Sjoerd vos werkt zeer waarschijnlijk niet in de zorg. (waarschijnlijk werkt hij helemaal niet?). Had hij even 10 minuten tijdens de coronapiek op de IC van b.v. het MCL gekeken, dan had hij deze reactie echt niet geplaatst. Domheid troef, maar hij is niet de enige hier. Die doen dan ook nog voorkomen alsof corona alleen in Nederland voorkwam en dat alleen in NL maatregels zijn genomen. Nou, in veel landen waren er veel scherpere en langere corona-regels. Dat hier ook nog eens veel bedrijven financieel werden gecompenseerd, is pure luxe in vergelijking met veel andere landen.
@ sjoerd
Een van de grote komplotdenkers vond dat het spuitje alleen voor oudere en zwakke mensen waren, niet voor jonge sterke en gezonde mensen zoals hij.
Toen hij corona kreeg zou hij dat wel even aantonen dat het maar een griepje was.
2 weken later was hij dood.
En ik heb veel van dit soort onnozele halzen dood zien gaan, ik was er bij en liet me niet door al die complot ideeën vollopen, als je het voor je ogen ziet gebeuren ziet het er echt anders uit dan de warrige verhalen op complot sites.
En het waren zeker niet allemaal ongezonde zwakke en zwaarlijvige personen.
corona en coa halen de schatkist leeg en we kunnen nog zoveel belasting gaan betalen. als dat niet stopt zal de bodem nooit weer worden gevuld.
Als je mensen over 50 jaar deze dingen nog eens terug denken dat zeggen ze allemaal. Hoe konden ze dat dan de hele wereldbevolking wijsmaken? Tja... Dat is een goede vraag.
Ik denk dat wanneer de leiders van deze wereld morgen weer op de rode knop drukken iedereen weer volop een mondkapje gaat dragen en zich laat inspuiten met een geogif.
Is waldnet tegenwoordig
Wappienet?
Aan de reacties te lezen wel
Ach , die paar centen, die vijf miljard van die fuifsnuif van het CDA is pas geld.
Alle wappies hebben ook nooit van longcovid gehoord
Met verbijstering heb ik de reacties van enkele onwetende friezen gelezen. Hoe is het mogelijk dat men nog steeds ontkent dat het corona virus bestaat, onder welke steen hebben deze mensen al die tijd gelegen. De vaccinaties hebben wel degelijk erger voorkomen, ik schrijf dit niet zo maar, maar gebaseerd op ervaring, kennis en kunde. Graag zou ik zien dat de ongenuanceerde uitspraken over covid en de vaccinaties niet meer door Waldnet geplaats worden.ik ben voor de vrijheid van meningsuiting en, maar voor zoveel domheid zou geen plaats moeten zijn in de media.
Steltsje struusvogels! Volg special deathcare eens ! Of Anja de begrafenisondernemer.
Voor degenen die special deathcare niet kennen:
https://www.specialdeathcare.nl/archief-artikelen?start=7
@Waldnnet : "Vanaf 26 maart 2023 ( bijna twee jaar geleden) worden reacties van nieuwe gebruikers op WâldNet geplaatst onder de eigen naam. Nepnamen e.d. worden niet getolereerd.
Ook nu weer bij dit item slechts twee reacties onder eigen naam. Hoe serieus nemen jullie jezelf? Dit is een lachertje.
Hier niet van op de hoogte, mischien klopt dat wel, aangezien ik geen nieuwe gebruiker ben, en mijn registatie is denk ik al 10 jaar oud.
Dank u
Het is algemeen bekend dat een wap,
totaal niks heeft met de wetenschap.
Nou ja wel met technische wetenschappen
computeren en autorijden kunnen ze wel snappen.
Ook zullen de overbekende wappen
wel naar een ziekenhuis gaan stappen
als de blindedarm wil gaan knappen
of als ze naar lucht liggen te happen.
Toch kunnen de fervente hardnekkige wappen
Long Covid nog steeds niet doorgronden en ook snappen.
Drachtsterrijder uit Drachten,Dat mag je uitleggen, Riemersma. Was jij niet één van de meest blinde en fanatiekste coronagelovigen-en gehoorzamen?----Ach, daar is mijn trouw(st)e fan ook weer. Om reactie te te geven op je vraag: wie blind en fanatiek anderen gehoorzaamden (en gehoorzamen: Heb je die vraag ook aan jezelf gesteld??
Wat een heibel weer over wel of niet vaccin ed.
Laat iedereen in hun waarde of ze het wel of niet nemen.
Richt liever je pijlen op die gene die hier onterecht aan verdient heeft.Pak die zwaar aan!
Die onterecht met verkeerde info heeft lopen zwaaien en diegene die een 2 deling wilden creeren in de maatschappij.
Corona bestaat al sinds 1960. En waarom nu zo'n heibel?
De wereld zag er naast een ic bed heel anders uit dan op complotsites werd voorgespiegeld.
Er zijn mensen die alles wat de overheid zegt in twijfel trekken, dat mag dan in Rusland terecht zijn, hier in het vrije westen zeker niet.
Er waren mensen die zo erg door complotsites waren beïnvloed dat ze het bestaan van corona zelfs nog ontkenden terwijl ze op een ic bed lagen te happen naar lucht.
Dat zijn mensen die de werkelijkheid niet kunnen verwerken of bevatten en ideeën gaan aanhangen wat ze nog wel aan kunnen of alles ontkennen.
Het is ook niet iets nieuws, je zag het na de 2e wereld oorlog ook, Duitsers die de massale slachtpartijen niet konden bevatten en de holocaust maar gingen ontkennen.
Goed dat je de 2e wereldoorlog erbij haalt, leugenachtige debiel, want toen werden ook mensen uitgesloten, en hadden we zelfs een avondklok..En zeg eens, kneus; wanneer ben jij voor het laatst in Rusland geweest? Want je schijnt wel het e.e.a. over de media daar te weten, terwijl je niet eens weet wanneer de media hier je over van alles voor liegt.En om nog even op de Tweede Wereldoorlog terug te komen; jij zou in Duitsland degene zijn die vooraan zou staan met een geheven rechterarm, omdat jij typisch zo'n onnozel schaap bent die alles slikt wat de media je influistert, en blind gehoorzaamd, waardeloos product!
Frustratie zit nog steeds hoog bij drachtsterrijder merk ik.
😆
Mensen zoals Polvo willen nou eenmaal DEUGEN. Die mensen willen uitdragen dat ze doen wat er van hen verwacht wordt. Groepsdruk is een levensgevaarlijk fenomeen. Je kunt dat opvoeren tot extreme levels, dat is inmiddels bewezen! Het werkt zo goed dat je mensen iets kan laten doen waarvan ze wéten dat het niet werkt, maar hen er toch in laten geloven dat het wel werkt, zodat ze zichzelf kunnen voorhouden dat ze het doen om anderen daarmee te beschermen en daarmee zichzelf kunnen profileren als een gehoorzaam deugdzaam en sociaal schaap. Een ongelooflijk knap staaltje mindfuck voor gevorderden.
Het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden heeft heel recent een vernietigend, gedetailleerd onderzoeksrapport vrijgegeven dat onthult dat de onafhankelijke media al die tijd gelijk had. Lees het maar eens door:
https://oversight.house.gov/wp-content/uploads/2024/12/12.04.2024-SSCP-FINAL-REPORT.pdf
Berend 2400 nood IC bedden die bij voorbaat werden neergezet ,maar nooit gebruikt werden
Zelfs net na de eerste golf werden afgebroken !!! Toen Hugo de Jong al zei dat er een volgende golf zou komen. Een weldenkend mens lat bij deze uitspraak de nood IC nog even staan .....voor het geval dat/bij het geval dat erger zou komen over Nederland. Maar nee ze braken de nood IC af!!!!
Eerst zou 1 spuit genoeg zijn daarna volgden er zo veel. Na de spuit kwam Long Covid en daarna weten we vd oversterfte.
Maar waar het nu om gaat is de fraude.
Eerst van Hugo de Jong met zijn handtekening en de druk om DIE mondkapjes te MOETEn kopen.
Nu zien wij meer Fraudes.
En dan nog wat Ab Oosterhaus verdient heeft ,omdat hij aandelen had in de vaccins
Dit bedrog past precies bij het covid19 bedrog. Waarom wil de regering de echte cijfers -van de overlijdens en prikschade- niet geven aan de onderzoekers? En nu heeft het rivm de gemiddelde overlijdens-cijfers aangepast aan de huidige (over)sterfte zodat het niet meer opvalt dat er, in vergelijking met de jaren voor de corona-periode, veel meer overlijdens zijn dan normaal. Bijna allemaal onder de mensen die trouw de 'prikken' hebben gehaald.....En waarom worden de dokters die de zieke mensen genezen hebben met 'off label' geneesmiddelen vervolgd? Off label gebruik van medicijnen is heel gebruikelijk in de medische wereld, na overleg met de apotheker. Maar het werd strafbaar gesteld, want er moest hoe dan ook geprikt worden! En prikken mag niet verplicht worden als er echt alternatieve geneesmiddelen zijn.....snappie?? Mevrouw ursula von der leijen had op eigen houtje voor 35 miljard eurootjes spuiten gekocht, die moesten wel gebruikt worden natuurlijk, schadelijk of niet schadelijk...En haar correspondentie hierover is tegen alle afspraken in WEG, WEG, WEG....
Heerlijk heerlijk al de reacties...zoals in zoveel situaties ( of alle) zijn er altijd boefjes en boeven die hun kans schoon zien om flink te verdienen aan als er wat voor een crisis ook is. Wij- nou ja, laat ik voor mezelf spreken- ik probeerde de belasting ook wel te tillen. In een ver verleden geen wegenbelasting betalen totdat ik gepakt werd en het dubbele mocht betalen. Als wij mensen de kans krijgen ( behalve jullie allemaal natuurlijk) dan proberen we de overheid te tillen en velen hebben ook geen moeite om "gewone"burgers hun geld afhandig proberen te maken ( behalve jullie natuurlijk) Maar om nou overal en altijd "de regering te verdenking van doelbewust de zaak te belazeren!! ??? Als hier iets niet in de haak is dan duiken journalisten er bovenop en dat mag en kan gelukkig in een democratie. Misschien de blik eens richten op landen met een tiran/despoot/alleenheerser/ en probeer "te leven"i.p.v. de obsessie voor allerlei complot theorieën.
Dag fan..Is dat je enige vraag n.a.v. mijn berichtje? Maar goed, Age heeft ook al een antwoord gegeven waar ik mij wel in kan vinden. Maar wil je landen van me lezen? En ja, dat heb ik natuurlijk van en uit het nieuws in Nederland, ik heb zelf geen contacten met hun leiders: Noord Korea- Turkije- Syrië- Afghanistan- Rusland- om maar een paar te noemen.
Laten we eens naar Rusland kijken, kneusje;Rusland (en Wit-Rusland) hebben evenveel gemeen met een dictatuur als jij met een microbe. Dat beide landen geen democratie zijn in de westerse zin van het woord, kan kloppen, maar is hun staatsvorm daarom slechter? Welk recht hebben wij onze staatsvorm op te leggen aan andere landen? Overigens, is ons land een democratie? Een land waar een minister-president gewoon aangewezen is, dus niet gekozen. Een land van media zomaar een tv zender uit de lucht wil halen, daarmee het grondwettelijk recht op vrijheid van pers schendend? Een land, waar berichtgeving vanuit Rusland gewoon weg verboden wordt? Daarmee wederom het grondwettelijk recht op vrijheid van pers schendend! Een land waar vreedzame betogers die voor hun burgerrechten opkwamen in elkaar werden geslagen, werden opgepakt, aangeklaagd en veroordeeld tot gevangenisstraffen? Een land waar het recht op vergadering en recht op vrije meningsuiting voor rechtse politici wordt genegeerd? Een land die een democratisch gekozen politicus voor het gerecht sleept, omdat deze zijn mening verkondigd, en daarbij opnieuw de Grondwet schendt?
Ons land is geen democratie meer, al lang niet meer. En je lult gewoon opnieuw uit je nek met je onzinnige beweringen!
Enkel mensen die klakkeloos de westerse propaganda en leugens voor waar aannemen, beweren zulke onzin. Mensen Zoals jij dus! Terwijl RT in Nederland uit de ether is gehaald, kunnen CNN en de BBC in Moskou nog altijd vrij hun ding doen. Wat je allemaal vertelt, is klinkklare onzin.
Lieve fan.Punt 1) Ik heb het je wel vaker geschreven: Door te brallen en te beledigen word je zelf echt niet sterker hoor. Punt 2) Je verwijten naar mij en anderen dat we naar verkeerd nieuws luisteren en kijken is exact op dezelfde wijze op jou van toepassing. Punt 3) Hoe lang denk je mijn fan te blijven door op alles wat ik hier op Waldnet schrijf te moeten reageren? Punt 4) Zoek een andere obsessie. Punt 5) Zoek een mooie hobby, postzegels verzamelen of onderzoek eens het het paargedrag van drachtige rijders.
Interessante inbreng. Doe ik niks mee, maar ik wil nog wel even op je punten ingaan.
1) ik ben sterk zat. Zinloze opmerking.
2) Ik heb jou "en anderen"nergens verweten dat je naar "verkeerd nieuws"luistert. Dat jij dat hersenloos en klakkeloos aanneemt, zonder je in zaken te verdiepen vind ik wél verwerpelijk.
3)Net zolang tot jij er gillend gek van wordt; ik beleef er namelijk veel plezier aan.
4)Ik heb helemaal geen"obsessie"!En zéker niet met zo'n deugende kneus zoals jij. Zie verder punt 3.
5)Of ik wel of niet een hobby moet zoeken is aan mij, niet aan jou!
En tot slot; ik ben geen fan van jou; ik ben je vijand. Hopelijk (voor jou) kom je mij nooit tegen.
Lieve fan...Je wilt mijn fan niet zijn maar je stalkt mij wel...NOG een vraagje: Gaat het wel goed met u dat mij als vijand ziet?? Hebt u wel een leven?? Als u van mening bent dat iedereen die het niet met u eens is een vijand van u is dan moet u wel een vervelende jeugd hebben gehad/en/of nu een vervelend leven hebben....Uw laatste dreigement gaat wel een heel klein beetje veel wat ver vind u ook niet??
Ik "stalk"je niet, zoek eerst de definitie van het woord "Stalken"maar eens op; wacht, ik help je wel even, want je weet weer eens niet waar je het overhebt: Stalking (ook wel belaging genoemd) is iemand bewust stelselmatig lastigvallen, waardoor die persoon zich niet meer veilig voelt.Voel jij je niet veilig achter je beeldschermpje?😆
En ik ben helemaal niet van mening dat eenieder die het niet met mij eens is, een vijand van mij is, (dat is slechts aan jou voorbehouden.)Voorts heb ik een prachtig leven, ook mijn jeugd was érg plezierig.Een héle domme aanname dus. En wélk "dreigement?" Een bedreiging is een handeling waarmee iemand of iets door woorden of daden dreigend wordt bejegend. Door iemand te bedreigen wordt hem iets onaangenaams, bijvoorbeeld leed of geweld, in het vooruitzicht gesteld. Op geen enkele wijze heb ik jou "bedreigd." Dat we elkaar niet tegen moeten komen is gewoon beter. Als ik jou daadwerkelijk zou bedreigen, dan had je het wel gemerkt.
Drachtsterrijder, ik reageer al een tijd niet meer op jou, vooral door wat jij een tijd geleden schreef over slavernij.
Dat mag jij schrijven hoor, maar ik vond/vind dat walgelijk en en heb daarom geen zin meer op jou te reageren.
De onzin(nen) die jij later schreef, vol scheldwoorden, hebben mijn weerzin bevestigd.
Toch wil ik nu bij uitzondering een keer reageren.
Riemersma verwijst naar landen met een tiran/despoot, alleenheerser en jij vraagt :
"Vertel eens welke landen jij aan refereert? En vertel dan ook eens, wat je precies van die landen en hun leiders WEET?
???????????????????????????????????????????????
Moet Riemersma jou DAT echt nog vertellen?
Volg jij het nieuws niet meer?
Geloof je dat het journaal en de omroepen allemaal nep nieuws brengen?
Sterkte !
En ik vroeg wat hij daadwerkelijk van die landen WIST, linkse kneus! En daar bewijs je het zelf alweer; wat het (NOS/RTL-journaal) je verteld..dat slik jij en je holmaatje klakkeloos, niet gehinderd oor enige vorm van kennis. Waarvan wederom akte! En je reageert dus nog steeds op mij, slappe dweil, en ik sta nog steeds volledig achter mijn eerdere uitspraken!
Je zal maar zo'n buurnan hebben, dan was ik snel verhuisd
Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan