Konikpaarden worden alsnog geslacht
Publicatie: maandag 25 november
Reacties
Lekker, waar te koop?
We kunnen wel complete volkeren uit alle delen van de wereld opvangen, voederen en huisvesten, maar een paar paarden zijn teveel en dus maken we het maar af. Chapeau Nederland! Top oplossing weer.
Laat ze dat ook met andere levende wezens doen waar ze niets mee kunnen
Waar is Ester ouwehand met haar grote bek nu horen we haar niet.
Is 100% scharrelvlees.
Hypocriete gasten die het doden van wilde dieren verafschuwen maar vanavond wel weer een gehaktbal uit de bio-industrie naar binnen schuiven.
Echt schofterig, er was heus wel een andere oplossing.
Staatsbosbeheer kan alleen maar ten nadele van dieren beheren. Zie ook de Oostvaardersplassen.
Ik vind het belachelijk.
Goed excuus om zo van deze paarden af te komen want ze zijn nooit gewenst hier.
En dan is het lekker makkelijk om te zeggen in een periode dat het overal zeiknat is dat deze paarden te nat staan.
Deze paarden hadden zich prima zonder gered zonder de mens.
Deze paarden gaan naar rendac, het vlees is ongeschikt ivm schadelijke stoffen uit Oostvaardersplas troep. Dus eet smakelijk! Laat ze castreren voor een groot deel is mijn mening.
Nee dat heet regulatie, wat er nu gebeurd is gewoon fokken zonder nut!
Een paard is een edel dier zal de autocorrect gedacht hebben.
Staatsbosbeheer is bij deze geen natuurorganisatie meer maar een slagerij!
Dat gebeurt al decennia lang en toen hoorde je er niets over, en heb zelf ook nog in het begin van de jaren 90 een heel koppel schotse hooglanders moeten slachten dat was geen pretje wat ze waren bijgevoerd met uien en de hele slachterij stonk naar ui dus er was hutspotvlees genoeg voor de komende maanden😉
Prachtig stukje frikandel
Met dank aan staatsbosbeheer van Lelystad bedoel je zeker? Zij hebben er een potje van gemaakt en Friesland opgescheept met hun probleem. Er is geen plek voor die dieren, omdat er niet genoeg voedsel is voor al die dieren in dat gebied. En als ze dan uithongeren dan heb je weer gezeik met die dierenfreaks uit heel NL. Dus wat willen de dierenfreaks in NL nou eigenlijk? Want blijkbaar kun je het nooit goed doen in dit land.
Dat kan nog even mooi voor de kerst👍🏼🐎🥩
Volgens mij zijn er landen in de wereld waar juist nog heel veel ruimte is. Ik denk bijvoorbeeld aan de pampa's in Zuid-Amerika of hele grote nationale parken. Wellicht had je de kudde kunnen opdelen en kunnen verdelen over dierentuinen. Er was dus volgens mij wel degelijk een oplossing mogelijk. Ook zijn er gebieden te bedenken in Europa waar wel degelijk wilde paarden leven. Kortom er was wel degelijk een oplossing mogelijk, maar men denkt alleen maar op de korte termijn. Ze moeten NU weg, maar het kan volgende week ook nog bij wijze van spreken. Men had bij de Oostvaardersplassen de zaak beter moeten inschatten in plaats het Lauwersmeergebied op te zadelen met hun problemen. Men wist al dat niet de hele kudde bij elkaar kon blijven. Men had TOEN al moeten zorgen voor leefgebieden voor paarden in Europa of whatever. Dit is dus een vooropgezet plan dat al bij de Oostvaardersplassen is bedacht.
Typisch Nederland... als je geen wolf of buitenlandse parasiet bent wordt je afgemaakt.
Binnenkort Koniks frikandellen, dan maar
snel even een paar doosjes inslaan.
De paarden moesten weg omdat de aanwezige planten zorgden voor oogontstekingen.
Dat laat zien dat je er goed op wilt passen en ervoor wilt zorgen lijkt mij.
Staan ze in een mooi gebied en dan is het daar nu te nat en laat je ze afmaken.
Dat spoort toch van geen kant?
En uiteindelijk is de helft afgemaakt en mogen de veulens blijven met de drachtige merries. Als je de beesten niet had afgemaakt dan ging het over +/- 3,5 % paarden extra.
En is dat dan zo'n groot probleem?
Ze moeten stoppen met dit onzinnige beheer, bijvoeren, afschieten etcetera.
Het komt in dit land nog zover dat beheerorganisaties zometeen met visvoer de aanwezige vissen in meren en sloten staan bij te voeren. Niet te vatten dit.
De mensen die ze moeten slachten hebben geen geweten
Verontwaardigd over paardjes slachten voor in de kroket. Geen woord verontwaardiging of kritiek op komst van NAVO depot op het terrein van de voormalige kruitfabriek aldaar, en wat komt daar te liggen dan? Slaap verder mensen. En smakelijk eten die kroket.
STOP... Paarden Moord🙏
Er zijn Wel Andere Oplossingen!
www.paardinnood.nl
Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Inloggen
Nog geen account? Meld je gratis aan