Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken

Kostenoverschrijding (4 ton) bij aanleg Tolhuispark Dokkum

Publicatie: vrijdag 15 november

Reacties

pietdiek uit Dokkum

Foutje in de berekening van 4 Ton! Ik mag hopen dat die gene die dat berekend heeft per direct ontslag krijgt.

vrijdag 15 november
ppuke1265 uit Dokkum

Foutje in de naam! Gaat het nu om het Tolhuispark of het Harddraverspark?

vrijdag 15 november
victoria uit Dokkum

Dit stukje gaat over het Tolhuispark. Het Harddraverspark komt tzt nog met een (enorme) kostenoverschrijding.

Like
vrijdag 15 november
Jan uit Barnwerd

Wat een amateurs, maak al jaren begrotingen en offertes, en neem altijd een aantal procent van de aanneemsom op als stelpost onvoorzien, heb ik vroeger op de MTS geleerd, misschien tijd voor een opfriscursus bij de gemeenteambtenaren, maar die denken ook ons geld niet, verhogen we gewoon de gemeentelijke belastingen en het probleem is opgelost.

vrijdag 15 november
advertentie

ursus uit Damwâld

Zo goedkoop mogelijk aanbieden en dan als het bijna klaar is de bijkomende (on)kosten er bij doen want nee zeggen doen ze niet en de belasting betaler betaald toch wel. Dat is commericiëel. Nog nooit meegemaakt dat het mee valt en geld terug krijgt. !!

Like
vrijdag 15 november
wadloper uit Aldwâld

Valt nog mee, had ook 5 ton kunnen zijn.

vrijdag 15 november
Jopie 54 uit Dokkum

Afgebeelde foto is niet van het Tolhuispark maar Harddraverspark

vrijdag 15 november
WâldNet uit Burgum

Dank voor de scherpte, dat ging even fout, opgelost nu.

Like
vrijdag 15 november
bassie01 uit De Westereen

maar gauw een AZC DAN IS DE 4 TON ZO TERUGVERDIEND

vrijdag 15 november
Maritime Pilot uit Dokkum

De ambtenaren van tegenwoordig moeten allemaal een HBO diploma hebben. Hoe ze daar aan komen, is niet belangrijk. En of ze ook daadwerkelijk kennis, kunde en werkervaring hebben, is helemaal onbelangrijk!

vrijdag 15 november
KuifjeDokkum uit Dokkum

Met meer dan 45.000 inwoners valt het mee. Iedere inwoner even een tikkie voor 9 euro sturen... Harddraverspark zal een groter fiasco worden. Al het groen vergt naast de eenmalige investeringen jaarlijks vooral veel kosten aan onderhoud.

vrijdag 15 november
Marc uit Dokkum

Tsja … leg je oor te luister bij aannemers in de infra- en civiele sector en dan kijken die hier niet van op.

Deze gemeente zet al jarenlang opdrachten uit zonder een goed bestek, programma van eisen enzovoort. Gemeente heeft mazzel dat die aannemers de ambtenaren vooraf al vaak corrigeren en wijzen op onvolledige en onmogelijke aanbestedingen.

zaterdag 16 november

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.

Inloggen

Nog geen account? Meld je gratis aan