Contact
Account
Logo
Zoeken
Zoeken

Winkeldief (32) opgepakt in Kollum

Publicatie: woensdag 2 oktober

Reacties

pullie uit Houtigehage

Foto?

woensdag 2 oktober
riemersma uit Dokkum

pullie uit Houtigehage---Foto?---

Want?? Wil je haar in een schandblok (laten) plaatsen op het marktplein zodat je rotte tomaten en eieren naar haar kunt gooien?

Like
woensdag 2 oktober
ursus uit Damwâld

Minsken die hja net kinne ûnthâlde hja net en famylje en freonen sizze it wol efkes en dan docht hja dat net wer.!!

Like
donderdag 3 oktober
friesgeboren uit Drachten

Ach…Achtkarspelen

donderdag 3 oktober
advertentie

Japio999 uit Drachten

Waar blijft de gebruikelijke shit als terugsturen naar eigenland etc? Komop racisten, waar blijft jullie commentaar?

donderdag 3 oktober
friesgeboren uit Drachten

Wie dit in bûtelanner Japio? Wer leze jo dat? De saek wat opruie mei suggestieve opm en straks wer mei dat typisk hollans fingerke omheech. Aparte m/v, lhbt, queer, fynen, moslim , woartel binne jo.

Like
vrijdag 4 oktober
friezin55 uit Surhuisterveen

Friesgeboren uit Drachten, als je denkt dat Kollum in de gemeente Achtkarspelen ligt, even beter je huiswerk doen.

donderdag 3 oktober
Japio999 uit Drachten

He friesgeborene, dat is juist zo mooi er wordt geen melding gemaakt van de huidskleur. Maw zal wel witte nederlander zijn. En dan hoor je niets van de rascisten die hier elke kans aangrijpen om shit neer te kalken. En de waldnet redactie doet hier graag aan mee. Grijpt nooit in maar is er als de kippen bij om een huidskleur te vermelden. Nu niet dus

vrijdag 4 oktober

Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.

Inloggen

Nog geen account? Meld je gratis aan