Pijlinktvis gestrand op Ameland
Publicatie: 1 apr 2008, 12.29

1 april zeker

mooi opgezet exemplaar, normaal zijn ze wit van kleur.

@opropwrotter, Een pijlinktvis is niet per definitie wit. Er zijn nl. pijlinktvissen in diverse kleuren, waaronder wit, zandkleurig en de rode kleur die de pijlinktvis op de foto heeft. Het hoeft dus niet perse een opgezet exemplaar te zijn in het kader van een 1 april grap.

vies ding!


@ Brobbel, mocht het een 1 april grap zijn, dan houdt je je nog steeds stil. Om te zien of anderen er ook in tuinen. Maar nee hoor Brobbel moet weer een grap verpesten voordat de clou verteld is. Doe je dat met het filmkijken ook?

Wat een grap zeg! Het blijkt namelijk niet Piet Metz te zijn ,maar ouwe Sil de Strandjutter.

Vreemd, ik heb nog nooit een inktvis met een blauwe muts op gezien. Zal dus wel een 1 april grap zijn.
En nu niet reageren he?

lekker eten, inktvis-ringen met hollandaise saus
daarbij roergebakken spinazi en aardappel kroketjes

Leuke foto maar ik wou zo`n ding niet vinden.
zou me dood schrikken!

dat was presies wat ik dacht Donaldduck.
lekker op iette.

Nou Donald, zet de pan vast op het vuur, ik pik Heideroos wel even op, komen we gezellig bij jou eten. Je kan wel een beetje koken, toch?
Voor het geven van een reactie op bovenstaand nieuwsartikel dient u eerst in te loggen.
Log in
Nog geen account? Meld je gratis aan