| NIEUWS |
| Laatste nieuws |
| Fotonieuws |
| Videonieuws |
| Misdaad in je straat |
| INTERACTIEF |
| Vraag en aanbod |
| Uitgaansagenda |
| Wâldkykjes |
| Wâldseits |
| WALDNET |
| Contact |
| Zoeken |
| Nieuwsarchief |
| Adverteren |
De naam van het hardloopevenement ElectrabelBurgumRun is omgedoopt tot BurgumRun. Het evenement wordt dit jaar voor de 5e keer gehouden vanaf het terrein van de elektriciteitscentrale nabij Burgum. De
naamsverandering heeft te maken met een nieuwe naam van de hoofdsponsor Electrabel.
Met ingang van januari jongstleden is Electrabel Nederland verder gegaan onder de naam GDF SUEZ Energie Nederland. De nieuwe naam betekent een nieuw tijdperk voor het bedrijf. GDF SUEZ is een wereldspeler op het gebied van energie, services, water en milieu. Voortaan is direct duidelijk dat het bedrijf deel uitmaakt van een wereldwijde energiespeler.
GDF SUEZ Energie Nederland blijft als hoofdsponsor aan de BurgumRun verbonden, maar de naam van het bedrijf komt niet meer in de naam van het loopevenement naar voren.
Het eerste lustrum van de BurgumRun wordt gehouden op zondag 9 september 2012. Er kan gekozen worden voor de afstanden 16,1 km, 10 km en 5 km. Voor de jeugd is er wederom een loop over 2,5 km. De start van de voorinschrijving is vanaf 1 april 2012.
| Grootschalig DNA (familie)onderzoek inzetten om alsnog de moordenaar van Marianne Vaatstra op te sporen? | |
Miss Montreal niet vies van een Fries
Het publiek van Oerrock 2012
Eerste Oerrock dag groot succes
Bouw van proeftuin op Drachtster dak
Jonge zeearend in het Lauwersmeer
Brandje geblust in Damwâld
Steeds meer geld voor Burumer molen
Laatste oefening bevelvoerder Anjum