| NIEUWS |
| Laatste nieuws |
| Fotonieuws |
| Videonieuws |
| Misdaad in je straat |
| INTERACTIEF |
| Vraag en aanbod |
| Uitgaansagenda |
| Wâldkykjes |
| Wâldseits |
| WALDNET |
| Contact |
| Zoeken |
| Nieuwsarchief |
| Adverteren |
Het vlaggenschip van korfbalvereniging Drachten komt ook volgend zaalseizoen uit in de Overgangsklasse. Het team van hoofdtrainer Nico Kraan had nog één punt nodig om zeker te zijn van lijfsbehoud. Afgelopen zaterdag stond er geen wedstrijd voor de ploeg op het programma. Maar doordat Heerenveen dit weekend nipt verloor van Victum zijn de groenhemden nu definitief veilig.
Drachten 2 wist van de tot nu toe dertien gespeelde wedstrijd en slechts drie te winnen. Afgelopen zaterdag bleek ook De Hoeve 2 te sterk voor het team van trainer/coach Arco Goedkoop. En daardoor is degradatie naar de Eerste klasse een feit geworden.
Meer succes hadden de spelers van Drachten A1. De junioren behaalden zaterdag in een volle sporthal het kampioenschap. Met 12-10 won het team van Mid-Fryslân A1.
| Grootschalig DNA (familie)onderzoek inzetten om alsnog de moordenaar van Marianne Vaatstra op te sporen? | |
Miss Montreal niet vies van een Fries
Het publiek van Oerrock 2012
Eerste Oerrock dag groot succes
Bouw van proeftuin op Drachtster dak
Jonge zeearend in het Lauwersmeer
Brandje geblust in Damwâld
Steeds meer geld voor Burumer molen
Laatste oefening bevelvoerder Anjum