| NIEUWS |
| Laatste nieuws |
| Fotonieuws |
| Videonieuws |
| Misdaad in je straat |
| INTERACTIEF |
| Vraag en aanbod |
| Uitgaansagenda |
| Wâldkykjes |
| Wâldseits |
| WALDNET |
| Contact |
| Zoeken |
| Nieuwsarchief |
| Adverteren |
Bij een eenzijdig ongeval is zondagmiddag een Peugeot uit de bocht geschoten op de afrit van de N31 naar de A7 richting Groningen.
Bij het nemen van de afrit slipte de bestuurder van de auto en kwam via een lantaarnpaal in de berm tot stilstand. De lantaarnpaal brak daarbij af en viel op het wegdek. Deze is door passanten die stopten om hulp te verlenen, van de weg gehaald.
De geschrokken inzittenden van de Peugeot kwamen met de schrik vrij. Een ter plekke gekomen ambulance had dan ook alleen maar een controlerende functie.
De auto is door Tolman geborgen. Tijdens de berging zette de politie de afrit even tijdelijk af voor het overige verkeer.
| Grootschalig DNA (familie)onderzoek inzetten om alsnog de moordenaar van Marianne Vaatstra op te sporen? | |
Miss Montreal niet vies van een Fries
Het publiek van Oerrock 2012
Eerste Oerrock dag groot succes
Bouw van proeftuin op Drachtster dak
Laatste oefening bevelvoerder Anjum
Fietser (13) overleden na ongeval
Eindelijk lenteweer in de regio
ONB naar 2e ronde nacompetitie