| NIEUWS |
| Laatste nieuws |
| Fotonieuws |
| Videonieuws |
| Misdaad in je straat |
| INTERACTIEF |
| Vraag en aanbod |
| Uitgaansagenda |
| Wâldkykjes |
| Wâldseits |
| WALDNET |
| Contact |
| Zoeken |
| Nieuwsarchief |
| Adverteren |
Onder fantastische weersomstandigheden werden zondag beide wedstrijden in het Yankee Doodle Stadium met een klein verlies afgesloten in de 2e klasse landelijk softbaldames senioren. Beide wedstrijden eindigden in 2-4 in het voordeel van de Hilversum Hurricanes.
In de eerste wedstrijd kwam Drachten gelijk in de eerste inning op achterstand van 0-3 door een verre klap met twee loopsters op de honken op pitcher Brigitta de Champs. Pas in de vierde inning wisten de speelsters van Hilversum weer eenmaal te scoren. In de vijfde inning leek het er even op dat Drachten naderbij zou komen maar alleen catcher Ranaa Rasho wist over de thuisplaat te komen en Laura Heins bleef helaas achter op het derde honk na een verre klap in het outfield.
Michelle Bruijn wist nog de thuisplaat te bereiken in de laatste en zesde inning na een mooie twee honkslag maar verder wisten de dames helaas niet de wedstrijd om te zetten in winst. Zo bleef de eindstand van de eerste wedstrijd op 2-4 staan.
In de tweede wedstrijd wist Drachten op voorsprong te komen van twee punten in de eerste inning met honkslagen van Michelle Bruijn en Nanda Faber. Pas in de derde inning wisten de bezoeksters uit Hilversum vat de te krijgen op pitcher Nanda Faber en stond de stand weer gelijk 2-2.
In de derde en vierde inning wist de betere slagploeg uit Hilversum de voorsprong uit te breiden naar 2-4 en dit zou ook de eindstand worden. Van de Drachten dames waren het alleen Aline Obbink die nog het eerst honk wist te bereiken en Ranaa Rasho het tweede honk maar beide wisten de thuisplaat niet te bereiken en bleven achter op de honken.
Komende zondag 12 september spelen de softbaldames van Drachten weer een thuiswedstrijd om 13.00 uur op de velden van het Yankee Doodle Stadium tegen Quick uit Amersfoort. Deze beide wedstrijden zouden op papier gewonnen moeten worden omdat Quick als laatste in de competitie staat.
De honkbalheren waren dit weekend vrij van spelen en genoten van het mooie weer. Komend weekend spelen de heren zaterdag thuis (inhaalwedstrijd) om 14.00 uur tegen de Bedrocks uit Emmen en zondag 13 september moeten de heren uit naar Hengelo om tegen de Giants te honkballen. Een druk schema dus!
| Elfstedentocht in februari dit jaar? | |
In de file voor schaatstocht Earnewâld
Volop ijspret in de Ryptsjerksterpolder
Eerste schaatsers weer op natuurijs
Iris Kroes gehuldigd in De Lawei
Gewonde bij botsing in Twijzel
Auto's in botsing op Haadwei (N356)
Caparis veegt ijsvloer van de Bonke
Vriendenkring ut Twizel