SITE VAN DE WEEK
-1,8 °C  

Meting: 8:35

GSVV wint overtuigend met 6 – 2

zaterdag 28 augustus 2010 Gerkesklooster

Zaterdag 28 augustus moest GSVV aantreden in een uitwedstrijd tegen Boerakker om de volgende ronde voor de KNVB beker te bereiken. Een tegenstander die men wel in eerdere wedstrijden was tegengekomen.

Vanaf de eerste minuut maakte GSVV d.m.v. hun spel duidelijk dat zij voor de winst kwamen en dat uitte zich in de 4e minuut reeds met een bal op lat bij Boerakker door Wytze van der Meer. In de 7e minuut was het echter raak door Sietse de Haan. Dat Boerakker zich bij deze situatie niet zo makkelijk zou neerleggen bleek wel in de 20e minuut toen de lat boven Johannes van der Meer door een speler van Boerakker werd geteisterd. GSVV combineerde makkelijk, de spelers vonden elkaar soms blindelings. Oeds Kuipers combineerde goed met Gerrit Jagersma en dat leverde een corner, helaas zonder resultaat, op. In de 24e minuut was het wederom raak. Rinus Kootstra wist een bal van Boerakker te onderscheppen en verlengde deze bal op Sietse de Haan en deze wist via een kluts, kluts de stand op 0 – 2 te brengen. Fere Annema van GSVV besloot dat Johannes van der Meer wel eens getest kon worden en kopte een bal naar achter richting de zijlijn. Om het gevaar van een aanval van Boerakker tegen te gaan toonde de keeper van GSVV over machtige sprintbenen te beschikken en joeg de bal precies voor de aanstormende speler van Boerakker over de zijlijn de maïsvelden in. Kort voor rust bracht Gauke Plantinga, naar goed door te gaan, GSVV op een comfortabele 0 -3 voorsprong.

In de rust werd Lammert Jan Brandsma voor Louis Lyklema gewisseld. Dit bracht enige aanpassingen in het de opstelling van GSVV te weeg. Misschien dat hierdoor in het begin de organisatie van GSVV niet helemaal klopte en ze daardoor even onder druk van Boerakker kwamen te staan. In de 67e minuut wist Rinus Kootstra, op aangeven van Wytze van der Meer, met een bekeken schot, GSVV op 0- 4 te brengen. Boerakker bracht door Richard Vogelzang van Boerakker de spanning terug, maar Gauke Plantinga bracht GSVV een minuut later op 1 – 5.

De wedstrijd liep langzaam als een oude fietsband leeg, waarbij Wytze van der Meer voor GSVV en Wichard Pieter Wouda voor Boerakker nog wisten te scoren en de einduitslag op 2 – 6 brachten.

  reageren |  verstuur als e-mail
 

Nieuws uit uw regio
Ondernemend nieuws
 
Sportnieuws