| NIEUWS |
| Laatste nieuws |
| Fotonieuws |
| Videonieuws |
| Misdaad in je straat |
| INTERACTIEF |
| Vraag en aanbod |
| Uitgaansagenda |
| Wâldkykjes |
| Wâldseits |
| WALDNET |
| Contact |
| Zoeken |
| Nieuwsarchief |
| Adverteren |
Diverse automobilisten (tot 24 jaar) hebben vrijdagavond en nacht tijdens een grootse alcoholcontrole een gratis t-shirt met daarop "Nuchtere Fries" gekregen. Voorwaarde was wel dat ze geen alcohol hadden gedronken. Oudere bestuurders moesten het doen met een flesje water.
De alcoholcontrole werd met 18 agenten gehouden in de gemeenten Smallingerland en Opsterland en 479 bestuurders blazen. Negen personen bleken wel te diep in het glaasje te hebben gekeken. Eén persoon had zelfs zoveel gedronken dat hij zijn rijbewijs moest inleveren.
Tegen één bestuurder werd door de politie zelf drie keer proces-verbaal opgemaakt. De man werd in Gorredijk betrapt op het rijden onder invloed. De bestuurder werd overgebracht naar het politiebureau en verliet met een rijverbod en een proces-verbaal het bureau. Ondanks het rijverbod stapte de man toch weer in zijn auto. Tegen hem werd wederom proces-verbaal opgemaakt voor het rijden onder invloed en het rijden tijdens een rijverbod.
| Elfstedentocht afgeblazen. Wat deed u toen u het hoorde? | |
In de file voor schaatstocht Earnewâld
Volop ijspret in de Ryptsjerksterpolder
Eerste schaatsers weer op natuurijs
Iris Kroes gehuldigd in De Lawei
Elfstedenroute van Dokkum naar de Bonke
Gewonde bij botsing in Twijzel
Caparis veegt ijsvloer van de Bonke
Auto's in botsing op Haadwei (N356)