| NIEUWS |
| Laatste nieuws |
| Fotonieuws |
| Videonieuws |
| Misdaad in je straat |
| INTERACTIEF |
| Vraag en aanbod |
| Uitgaansagenda |
| Wâldkykjes |
| Wâldseits |
| WALDNET |
| Contact |
| Zoeken |
| Nieuwsarchief |
| Adverteren |
De basketballers van Five Pack vertrokken afgelopen zaterdag richting Franeker om daar tegen het lager geplaatste Split Vision te spelen. De wedstrijd begon redelijk en Five Pack ging met een kleine voorsprong van 6 punten de rust in.
Enkele turnovers en verkeerde beslissingen draaiden de wedstrijd echter om in het voordeel van de jongens van Split Vision en de Ureterpers liepen de rest van de wedstrijd achter de feiten aan. Wat Five Pack echter vooral de das om heeft gedaan was het aantal gemiste ballen van de vrijeworplijn, van de 18 verdiende bonusschoten werden er slechts 3 benut.
De wedstrijd werd dus niet beslist door goed spel van de tegenstanders maar door slap spel van de kant van Five Pack. De eindstand kwam in deze matige wedstrijd dan ook niet verder dan 45-38 in het voordeel van de thuisspelende ploeg. Komende vrijdag speelt Five Pack om 20:30 uur thuis tegen het in de competitie onderaan staande BV Dunk.
| Elfstedentocht in februari dit jaar? | |
In de file voor schaatstocht Earnewâld
Volop ijspret in de Ryptsjerksterpolder
Eerste schaatsers weer op natuurijs
Iris Kroes gehuldigd in De Lawei
Vriendenkring ut Twizel
EénVandaag dagelijks live uit Dokkum
Grote brand op Oost in Buitenpost
Veulens zakken door ijs Folgersterloane