SITE VAN DE WEEK
12,1 °C  

Meting: 22:25

Automaterialen Mensi start in Twijzel

vrijdag 05 februari 2010 Twijzel

Sinds zaterdag is Automaterialen Mensi bij de rotonde op de Koaten bij Twijzel officieel geopend. Na een zorgvuldige voorbereiding kon de winkel van Menno van der Heide en Siebe Hoeksma zaterdag officieel de deuren openen. Het duo ziet de shop als een nieuwe uitdaging welke ze heel goed kunnen combineren met hun huidige werk. Menno van der Heide is namelijk specialist op het gebied van schadeherstel en Siebe Hoeksma heeft al twee jaar een autopoetsbedrijf.

De automaterialenshop zal een groot assortiment aan producten bieden waaronder poetsmateriaal, autoradio's, remblokken, oliefilters, accu's, velgen en autobanden. Alles op het gebied van de auto is te vinden in de hagelnieuwe shop. Menno en Siebe gaan verder dan alleen producten verkopen. Ook kunnen klanten voor snelle reparaties bij de shop terecht. Denk hierbij ook aan bijvoorbeeld de airco service die aanwezig is.

Zowel particulieren als autobedrijven kunnen bij Automaterialen Mensi terecht. De shop zal uniek zijn qua openingstijden aangezien klanten er door de week tot 21.00 uur terecht kunnen. Ideaal voor de hobby'ist of mensen die in de avonduren aan de auto sleutelen. "Dan is het makkelijk dat je 's avonds nog even wat materiaal kan halen om de klus af te maken" aldus Siebe Hoeksma.


Foto: Geert Huisman | Siebe en Menno in hun nieuwe shop









Nieuws uit uw regio
Ondernemend nieuws
 
Sportnieuws