| NIEUWS |
| Laatste nieuws |
| Fotonieuws |
| Videonieuws |
| Misdaad in je straat |
| INTERACTIEF |
| Vraag en aanbod |
| Uitgaansagenda |
| Wâldkykjes |
| Wâldseits |
| WALDNET |
| Contact |
| Zoeken |
| Nieuwsarchief |
| Adverteren |
Polyprofiel in Drachten wordt deze week waarschijnlijk door de rechtbank failliet verklaard. De leiding van het bedrijf heeft besloten om deze week het faillissement aan te vragen vanwege financiële problemen. Ondanks een relatief goede orderportefeuille is er niet meer voldoende werkkapitaal om verder te kunnen gaan.
In 2008 heeft Polyprofiel een grootse vernieuwing doorgevoerd waarbij de doorlooptijd van de productie van kunststofkozijnen van 8 dagen naar één dag teruggebracht werd. Deze nieuwe productielijn kan dagelijks zo'n 150 kozijnen produceren. Bij Polyprofiel werken zo'n 70 werknemers. Na de uitspraak van het faillissement bestaat er een goede kans dat het bedrijf een doorstart gaat maken.
Het faillissement werd dinsdag ook daadwerkelijk uitgesproken voor o.a. Polyprofiel Vastgoed BV en Polyprofiel Holding BV.

© WâldNet | Archieffoto van de nieuwe productielijn, eind 2008
| Mijn vakantie wordt dit jaar: | |
Politieke partij doet flashmob
Hannes Scherjon wint klompenrace
Auto uitgebrand in Noardburgum
TjoepTjoep in de sneeuw
Klun en Knoffelhakke premiere 6e programma
't is feest bij Klún & Knoffelhakke
Auto op de kop langs Lauwersmeerweg
Reitse kookt in Ferdivedaasje in Haersmaheim Buitenpost