| NIEUWS |
| Laatste nieuws |
| Fotonieuws |
| Videonieuws |
| Misdaad in je straat |
| INTERACTIEF |
| Vraag en aanbod |
| Uitgaansagenda |
| Wâldkykjes |
| Wâldseits |
| WALDNET |
| Contact |
| Zoeken |
| Nieuwsarchief |
| Adverteren |
De eerste voorstelling van de musical Jakob zondagmiddag in de Fontein Dokkum is een groot succes geworden. De musical werd door jeugdkerk Qrius georganiseerd. Na intensieve voorbereidingen werd zondagmiddag het resultaat getoond aan een volle zaal.
Wie bekend is met de Bijbel, heeft wel van Jakob gehoord.
Vaak zijn er maar flarden van het hele verhaal bekend. In de musical wordt het verhaal helemaal verteld, op een muzikale en vlotte manier. Het verhaal van Jakob kan over iedereen gaan. Het kent herkenbare momenten van twijfel, angst, radeloosheid, pijn en verdriet.
Aan de musical werken zo'n 70 vrijwilligers mee. De musical is zo'n succes dat er naast de voorstelling van aanstaande vrijdagavond, ook nog een keer wordt gespeeld zondag 3 februari. Gratis kaarten zijn verkrijgbaar bij Bloemisterij Hogedijken, De Fontein, of de evangelische boetiek in Dokkum.
| Windmolenpark langs Lauwersseewei bij Dokkum? Wat vindt u? | |
Andy Schleck wint profronde 2010
Vliegtuigje maakt crash bij Opeinde
Twee woningen in brand in Ternaard (amateurvideo)
WK Finale in Drachtster centrum
Spelweek in Niawier-Wetsens
Lichtgewonde (29) op N31
Poes in poot geschoten in Drachtstercompagnie
Vijf gewonden bij ongeval Garyp